Hakkımızda

Author
Ps Tamiri

Playstation Teknik Servis

PS Tamri,  uzun yıllara dayanan tecrübesi, oyun konsollarında onu her zaman bir adım öne çıkarıyor. Uzman ekibiyle, her türlü hizmet talebine en ideal çözümleri sunarken, sadece İstanbul’a değil Türkiye’nin her köşesine aynı kaliteli işçiliği ve yedek parçayı ulaştırmanın gururunu yaşıyor. Müşterilerine sunduğu fiyat avantajı ve zamanında teslim imkanı da, mevcut özelliklerine adeta katma değer kazandırıyor.

İletişim

Playstation kullanıcılarının ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla ama kaliteden taviz vermeden karşılayan PS Tamir’in, zamanında teslim prensibi de bu yolda ona güç katıyor. Sektörde diğer servis kuruluşlarıyla rekabet etmek yerine müşterilerinin taleplerine ve arızalara odaklanan PS Tamir, Söz konusu tamirat uygulamalarının içinde belki de en hassas olanını PS4 ve Ps5’ ler oluşturuyor. HDMI uygulamaları başta olmak üzere daha kaliteli ve canlı görüntü sunan bu cihazların teknolojisi daha profesyonel işçilik ve orijinal yedek parçalar gerektiriyor. Aksi halde cihazlar kullanıcılara sağladığı görüntü kalitesi, hız ve gerçeklik gibi avantajların bir anda sıfırlanması riskiyle karşılaşılabiliyor. Cihazların sunduğu oyunların orijinalitesi bile servis hizmetlerinin önemini göstermeye yetiyor. Bu durum tabi ki şehirden şehire farklılık göstermiyor. Sonuçta PS Tamir, oyun konsollarının uzmanı olsa da yaptığı işin oyun olmadığını çok iyi biliyor.

Görevimiz

HIZLI SERVİS AĞI
HIZLI SERVİS AĞI

..

KARGO SEÇENEKLERİ
KARGO SEÇENEKLERİ

..

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ
ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ

..

Orjinal Parça Değişimi
Orjinal Parça Değişimi

..

GARANTİLİ İŞCİLİK
GARANTİLİ İŞCİLİK

MÜŞTERİ MEMNUNNİYETİ
MÜŞTERİ MEMNUNNİYETİ

Neden Bizi Seçmelisiniz.

Playstation teknik servisi konusunda en yetkin kuruluşların başında gelen playstation servisimiz, PS3, PS4 ve PS5 cihazlar için müşterilerine en mükemmel bakım ve onarım hizmetini sunuyor. Bu konuda profesyonel kadrosuna, uyguladığı tekniklere ve kaliteli ürünlerine güveniyor.

  • Kargo Seçenekleri
  • Ücretsiz Arıza Tespiti
  • Orjinal Parça Değişimi
  • Garantili İşcilik
  • Ekonomik Çözümler
  • Müşteri Memnuniyeti

Servisimiz

Playstation teknik servisi konusunda en yetkin kuruluşların başında gelen Ps Tamiri, PS3, PS4, PS5 cihazlar için müşterilerine en mükemmel bakım ve onarım hizmetini sunuyor. Bu konuda profesyonel kadrosuna, uyguladığı tekniklere ve kaliteli ürünlerine güveniyor. Garantili servis hizmetinin kapsamı da oldukça geniş.